1. Vai citi varēs saredzēt to, ka zobs nav īsts?
Zobu implanti tiek veidoti ar augstu kvalitāti un lielu uzsvaru uz dizainu, tāpēc, ja zobu implants ir pareizi ievietots, neviens nevarēs pateikt atšķirību, vai zobs ir īsts vai nē.
2. Vai implanta ievietošanas procedūra ir sāpīga?
Pirms procedūras veikšanas Jums ievadīs lokālo anestēziju, kas nozīmē, ka vispār nejutīsiet nekādas sāpes. Iespējams, sajutīsiet nelielu vibrāciju vai spiedienu, taču nekādas sāpes.
3. Cik ilgi kalpos zobu implanti?
Pētījumi liecina, ka zobu implantiem vajadzētu kalpot vismaz 35 gadus, kas zobu implantus padara par vienīgo ilgtermiņa risinājumu protezēšanai.
Noslēdzoties dzīšanas fāzei, pareizi ievietots un kvalitatīvs implants daudzos apstākļos būs izturīgāks, salīdzinot ar dabīgo zoba sakni. Titāna implants ar optimālu protēzes slodzi nesalūzīs. Un tas ir neuzņēmīgs pret kariesu. Konsekventa mutes higiēna saglabās Jūsu smaganas un implanta vietu veselu. Atbilstoši kopjot, implanti var kalpot visu mūžu.
Ankylos zobu implantu sistēmu implanti ir kvalitatīvi vācu izstrādājumi, kuru dizains ir balstīts uz desmitiem gadu ilgiem pētījumiem, tālāko attīstību un dokumentētu klīnisko pieredzi. Šos implantus izgatavo ar augstu precizitāti. Sākot no izejvielu iepirkuma, visa ražošanas ķēde tiek pakļauta sevišķi stingriem kvalitātes sertifikācijas standartiem.
4. Vai zobu implanti pasargā arī citus zobus mutē?
Ja ilgstoši mutē trūkst vairāki zobi vai pacients lieto tradicionālās protēzes, notiek žokļa kaula atrofijas procesi, kas laika gaitā ietekmē arī pacienta vizuālo izskatu – mainās sejas forma, aprises, vaibsti. Zobiem mūsu mutē ir tendence būt kustīgiem, ja vien tie netiek noslogoti un tos nebalsta blakus esoši zobi, vai nav slodzes no augšas un apakšas – augšžoklī vai apakšžoklī.
Zobu implanta ievietošana aizpilda tukšo vietu mutē, novēršot atrofijas procesu un zobu ieliekšanos uz tukšo vietu, tāpēc var teikt, ka tie pasargā arī citus zobus mutē.
5. Vai man būs jāmaina ēšanas paradumi pēc implantu ievietošanas?
Zobu implanti, pretēji citām mākslīgajām konstrukcijām mutē, kas aizvieto iztrūkstošus zobus, saglabā un nodrošina pilnīgi dabīgu košļāšanas funkciju. Ar zobu implantiem nav nekādu ierobežojumu ēdot, sportojot, – tie nerada diskomfortu, “svešķermeņa” sajūtu mutē.
6. Vai smēķēšanai ir negatīva ietekme uz implantu?
Smēķēšana apdraud implanta veselību, jo smēķēšana var izraisīt smaganu iekaisumu. Tas var nelabvēlīgi ietekmēt implantu dzīšanas periodā, tāpēc ir ieteicams smēķēšanu atmest, samazināt vai aizstāt ar alternatīvu uz dzīšanas periodu.
7. Kā notiek zobu implantu tīrīšana?
Zobu implantus tīra tieši tāpat, kā savus īstos zobus. Ieteicams zobus tīrīt vismaz 2 reizes dienā, izmantojot zobu birsti ar mīkstiem vai ļoti mīkstiem sariņiem, vienreiz dienā lietojot arī zobu diegu. Ieteicams arī pēc ēdienreizēm izskalot muti ar ūdeni. Ja nepieciešams, zobi jātīra rūpīgāk un biežāk, jo pie mākslīgiem zobiem un protēzēm aplikums pieķeras ātrāk. Ņemot vērā zobu implantu cenas noteikti ir ieteicams parūpēties par saviem zobiem un zobu implantiem regulāri, lai izvairītos no nepatīkamām situācijām arī turpmāk.
Līdzīgi raksti
-
C24 kokmateriāli: Kvalitātes un izturības apvienojums būvniecībā
-
Ventilācijas ierīkošana mājoklī: četri faktori, kas nosaka sistēmas efektivitāti
-
Biežas Degvielas Sūkņa Problēmas Ziemā un to Novēršana
-
Dažādi grīdas segumi lielās telpās: kā izvēlēties piemērotu mazgāšanas iekārtu?
-
Kā organizēt rakstāmgaldu, lai veicinātu efektīvu darbu un kārtību?