Digitālā revolūcija pieņemas spēkā: jaunas tehnoloģiju tendences 2022. gadam

Digitālā revolūcija turpinās, turklāt tā arvien attīstās un 2022. gadā sasniedz jaunas virsotnes. Lai neatpaliktu no digitālās pasaules, uzziniet par jaunām tehnoloģiju tendencēm, kurām būs milzīga ietekme nākamgad. Ja Jūs interesē, kāds būs nākamais jaunievedums, atcerieties, ka pasaule nepārtraukti attīstās un digitalizācija mūs pārsteigs uz katra soļa, tāpēc šajā rakstā jūs uzzināsiet jaunās tendences digitālajā pasaulē.

1. DIGITALIZĀCIJA BIZNESĀ

Procesu digitalizācija un automatizācija dažos uzņēmumos racionalizē visas darbības ar tehnoloģiju palīdzību. 2022. gadā ražošana lielā mērā balstīsies uz efektivitāti un kvalitāti, tādēļ tehnoloģiju izmantošana šajā jomā turpmāko gadu laikā būs viens no galvenajiem stūrakmeņiem. Tas ietver robotisku procesu un dokumentu apstrādes automatizāciju. Pateicoties hiperautomatizācijai, darbinieki varēs vairāk koncentrēties uz pašiem sarežģītākajiem uzdevumiem, kurus tie varēs atrisināt ātrāk, palielinot kvalitāti un uzlabojot lēmumu pieņemšanas procesu. Tā kā tehnoloģiju nozare, kā jūs labi zināt, pastāvīgi attīstās, uzņēmumi spēj pielāgoties arvien komplicētākajām un dažādākajām sabiedrības vajadzībām. Tādēļ programmatūras risinājumu un robotikas automatizācija uzlabo darbu un atvieglo personāla darbu. Tādā veidā iespējams vairāk koncentrēties uz jaunu klientu iegūšanu un attīstīšanu.

2. TEHNOLOĢIJAS HIBRĪDAKTIVITĀTĒM

Darbu nākotne nav darbs no mājām, drīzāk tas ir hibrīddarbs. Pēdējos divos gados ir ļoti daudz uzņēmumu, kas ir īstenojuši savas darbības attālināti, bet ilgtermiņā ir skaidrs, ka ir nepieciešama socializēšanās starp komandas dalībniekiem. Turklāt, daudzos uzņēmumos komandas darbs un tikšanās klātienē ir ļoti svarīga. Tās lielā mērā rada produktivitāti un paātrina risinājumu atrašanu kolektīvās struktūrās.

Tā kā svarīgākais darbā ir mērķu sasniegšana, darbinieki teorētiski var strādāt no jebkuras vietas, lai tos sasniegtu. Lai efektīvi strādātu pie šī hibrīda tipa, ir nepieciešamas adaptētas un piemērotas tehnoloģijas, ar kurām droši var strādāt gan darbavietā, gan attālināti.

Mēs visi saprotam, ka ir liela vajadzība pēc socializēšanās, pat spēlējot tiešsaistes spēles vai tiešsaistes spēļu automāti ar draugiem un kolēģiem attālināti, dažkārt jūtat nepieciešamību kopā aiziet kaut kur klātienē – uz filmu, sabiedrisku spēli vai pat uzspēlēt biljardu.

Pasaulē, kurā digitālā vide lieliski papildina jaunos laikus, kuros dzīvojam, nepieciešamība pēc saslēguma ir ļoti skaidra.

3. MĀKSLĪGAIS INTELEKTS

Mākslīgais intelekts kļūst arvien reālāks. Tehnoloģijas paliek arvien sarežģītākas, un pašreizējā METAVERSA tendence rada lielākas skaitļošanas vajadzības pastiprinātai un virtuālai realitātei. Šīs vajadzības reāllaikā ir ļoti jutīgas pret gaidīšanas laiku un hibrīdmodelī tas ir arvien izplatītāk biznesā, sabiedrībā vai pat privātajā mākonī, klasiskā pieeja vadībai var teikt ir kļuvusi nepraktiska, ja ne neiespējama, dažādās situācijās. Tas ir aspekts, kurā ienāk mākslīgais intelekts un mašīnizglītība, kas būs būtiska, lai optimizētu veiktspēju. Visas šīs vajadzības noved pie ātras AI pieņemšanas 2022. gadā.

Eksperti saka, ka AI ietekme pieaugs un ļoti lielā mērā turpinās attīstīties.

4. 5G TEHNOLOĢIJA UN LIETU INTERNETS

5G tīkls īpaši pievēršas Interneta darbības uzlabošanai, un tiek sagaidīts, ka tā būs 100x ātrāka kā ar 4G tehnoloģiju. Arvien vairāk un vairāk uzņēmumiem ieviešot 5G tīklus, tie sagaida tādu nozaru un darbības sfēru izgudrošanu no jauna kā automašīnas, IT viedā māja un viedās pilsētas segments.

IoT tehnoloģija līdz ar 5G tehnoloģijas adaptēšanu ļaus savstarpēji savienot un veidot sakarus starp ierīcēm augstākā līmenī. Līdz ar to mēs sagaidām jaunu viedierīču ieviešanu un ļoti lielu datu plūsmu. Šajā kontekstā pieaugs kiberuzbrukumu draudi un būs nepieciešami jauni veidi kiberdrošības pastiprināšanai.

5. TĪMEKLIS 3.0 UN BLOKĶĒDESTEHNOLOĢIJA

Globālais tīmeklis ir pilnībā izmainījis mūsu attieksmi pret cilvēkiem un tehnoloģijām. Un tīmekļa trešā fāze, tīmeklis 3.0 ir jauns posms interneta attīstībā. Tādēļ pēc tiešsaistes lapu izveidošanas un lielapjoma satura kopīgošanas līdz ar dominējošiem sociāliem tīkliem mēs esam liecinieki laikam, kad lietotājiem un radītājiem piederēs akcijas un balsstiesības. Šis posms ir balstīts blokķēdes tehnoloģijā, kas ieviesa kriptovalūtu un NFT.

Secinājumi

Ar visām inovācijām un tehnoloģijām, kas parādās, transformējot visas jomas, var teikt, ka visu 2022. gadu būs daudz pirmievedumu un tehnoloģisku inovāciju. Tādēļ mēs visi vēlamies zināt, ko atnesīs nākamais gads un kā tas izmainīs mūsu dzīves. Šīs tehnoloģiju tendences dod mums dažus mājienus par to, kurp virzās tehnoloģijas.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *