Ne vienā vien vietā pilsētā, kur īpašos laukumiņos izvietoti konteineri šķirotajiem atkritumiem, salikti arī sadzīves atkritumi. Iedzīvotāji jau vairākkārt redakcijā vaicājuši, kāpēc šos maisiņus neviens nevāc? Viņuprāt, ja ilgstoši stāvēs viens maisiņš, tad drīz vien būs vesela kaudze. Iedzīvotāji arī interesējas, ko darīt, ja šķiroto atkritumu konteineri ir pilni?
SIA «Piejūra» valdes priekšsēdētāja Indra Rassone skaidroja, ka domē panākta vienošanās par to, ka reizi nedēļā avārijas brigāde laukumus apskatīs un samestos atkritumus savāks. Mēs interesējāmies, vai SIA «Piejūra» nav pienākums interesēties, kur šie atkritumi rodas, ja reiz uzņēmumiem un privātmājām jābūt noslēgtiem līgumiem par atkritumu izvešanu, bet daudzdzīvokļu mājās no maksas tāpat izvairīties nevar? I. Rassone skaidroja, ka izvērtēt – ir vai nav noslēgti līgumi – ir domes un pašvaldības policijas uzdevums. Savukārt, atbildot uz jautājumu par pilniem šķiroto atkritumu konteineriem, I. Rassone skaidroja, ka konteinerus izved reizi nedēļā pēc īpaši izstrādāta maršruta. Vaicāta, vai var gadīties, ka konteiners tomēr netiek izvests, uzņēmuma vadītāja atzina, ka šoferis par padarīto atskaitās uzdevumu lapā. Ja ir konkrēta adrese, kur radušās kādas neskaidrības, to varot pārbaudīt.
tikai kada jeega skirot, ja visu taapat atbrauc un samet vienaa masiinaa! smiekliigi!
Nē nesamet gan…nevajag taisīt dezinformāciju, tas ja mašīnas markētas ar vienu firmas logo nenozīmē ka visās viss tiek samests kopā, aizbraucat uz škirošanas stacijām paskatieties, kas nonāk uz līnijām un kas notiek tālāk. Pie tam šos zvanu konteinerus var izbērt tikai speciāli aprikotās mašīnās.