Agris Jansons

Ugunsgrēks sabojājis nesen izremontēto Slampes kopmītnes ēku

Dažas dienas pirms gadu mijas – 27. decembrī, ugunsnelaime plosījās pašvaldības īpašumā esošās kopmītnes ēkā Slampes pagastā. Ugunsgrēks noticis vienā no 1. stāva istabiņām, taču neviens tajā nav cietis.

Dažas dienas pirms gadu mijas – 27. decembrī, ugunsnelaime plosījās pašvaldības īpašumā esošās kopmītnes ēkā Slampes pagastā. Ugunsgrēks noticis vienā no 1. stāva istabiņām, taču neviens tajā nav cietis.

Kā pastāstīja Slampes un Džūkstes pagastu pārvaldes vadītājs Visvaldis Girgensons, kopmītnēs bijušas aizņemtas četras telpas: “Daļa cilvēku tur patiešam dzīvoja, bet daļa tur uzturējās epizodiski. Pēc ugunsgrēka vieniem ierādīta mājvieta kopienu centrā «Rīti» turpat Slampē, citi atraduši pajumti pie radiniekiem, bet viena sieviete ugunsgrēka dienā bija slimnīcā.” V. Girgensons stāstīja, ka ēka ir apdrošināta. Vai notikusi tīša dedzināšana, noteiks ekspertīzē.

Ēka bija nesen izremontēta – vēl nesen tur notikuši darbi. Mājai uzlikts jauns jumts, ierīkota apkures sistēma, izremontētas istabiņas, mainīta elektroinstalācija, kas ugunsgrēkā pamatīgi sabojāta, ieplīsuši daži logi, sabojāti to rāmji, durvis.

Vairāk lasiet laikraksta ceturtdienas, 2. janvāra, numurā ŠEIT!

 

Komentāri

  1. Ja no ugunsdzēsēju puses tiktu veikta stingra kontrole, iespējams, ka nelaime nenotiktu.
    Nav noslēpums, ka ugunsdzēsēji ir pārslogoti, jo tiem atļāva papildus piepelnīties ārpus pamata darba. Tas kaitē gan ugunsdzēsēju veselībai, atpūtai, gan darbam, jo netiek veikti darba pienākumi atbilstošā līmenī.
    Arī tas darbs pa 24 st. nav normāli. Jau pēc 12 st. esi kā izspiests citrons. Kur tad vēl tos 24 nostrādāt kvalitaīvi? Būs tādi, kas klaigās, ka ne, nevaram pāriet uz 12. Bet strādāt 48072 stundas pēc kārtas bez atpūtas ir normāli? Gribam sagaidīt kaut ko līdzīgu Talsu tragēdijai 1997.gadā 28.jūnijā?
    Tāpēc vajag aizleigt jebkādus papildus darbus dienestā esošajiem. Jāpāriet uz 12 stundu darba dienu.

    1. Ko tu ar to gribēji teikt? Pie katra dzērāja 24 stundas diennaktī jānoliek pa ugunsdzēsējam?

      Un var jau gudri muldēts par to, ka nedrīkst strādāt vairākos darbos, a bet, kurš par to maksās?!

  2. kāpēc avīzē neviens vārds netika minēts par ugunsgrēku iedzīvotāju šķūnīšos?

      1. Vai ir veikta izmeklēšana par ugunsgrēka cēloni? Kurš maksās,vai kāds atbuldēs par notikušo? Cik izmaksās remonts?
        Tiem, kuri ir vainīgi, ka izcēlās ugunsgrēks būtu jāsamaksā visi nodarītie zaudējumi – jo tā ir nodokļu maksātāju nauda, kura tiek atkal ieguldīta remontā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *