Jānis Vītols

Tukumnieki pie Melnezera svinēja Masļeņicu

Svētkus svētdien, 22.. februārī, rīkoja biedrības «Dabas atmoda» ļaudis.Viņi rūpējas par apkārtējās vides, arī Melnezera tīrību un sakārtotību. Masļeņicu kopā svinēja daudzi tukumnieki. Jautrojās, cienājās ar karstu tēju, pankūkām un citiem našķiem.

Komentāri

    1. Avīzē reklāma bija vismaz reizes divas un labu laiku pirms pasākuma. Bija cilvēki, kas ieradās uz Masļeņicu pat nedēļu iepriekš 🙂

  1. Malači, ir prieks kad vēl joprojām atrodas cilvēki, kas
    spēj dāvāt cilvēkiem prieku,iegūldot savus līdzekļus un laiku.
    Kauns ka to nespēj un nenovērtē pilsētas dome.

  2. Skaista diena,nosēdēta mājās,jo reklāmas par šādu pasākumu nekur nemanīju. 🙁

  3. Ko jūs brīnaties tie ir Krievu tautības svētki, Latviešiem ar to nav nekāda sakara!!!, ja gribat svinēt Krievu svētkus tad ir jāstudē Krievu mediji.

    1. Diez vai šī būtu tā reize kad cilvēki jāšķiro pēc tautības un atvadas no ziemas tika svinētas arī citur,tikai,varbūt,ar citu nosaukumu…

    2. Nevajag tik skaļi plātīties ar savu nezināšanu.
      Masļeņica un meteņi vai vastlāvji ir vieni un tie paši pavasara gaidīšanas svētki ,pēc kuriem sākas lielais gavēnis.

      1. Tikai skumji, ka svinēja masļeņņicu, nevis meteņus…. un svinēja vīriešu dienu un svinēs sieviešu dienu, nevis mātes….

        1. Jēziņ, ka nu var atrast katrā priekā kkādu melnumu… Tie ir svētki un cilvēki priecājas! Kāda nozīme vairs kur radušies, kā radušies un kā sauc! Tak tos pašus Ziemassvētkus lielākā daļa svin kā svetkus ziemā, pie eglītes, ar dāvanām, pantiņiem un pīrāgiem. Maz vairs interesē tā izcelšanās, nozīme…Un lai! Vai tad nevar vienkārši papriecāties, kopā sanākot? Ir obligāti visā jāmeklē kaut kāds nacionālisms vai simbolisms??? Tā jau ikdienā problēmu pietiek, lai vismaz pa reizei nepapriecātos…

  4. 7. bildē sieviete ar zilo galvassegu skatās un domā – “Velns, nebūs tak ēdamas tās pankūkas!!” 😀

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *